Суд 8 місяців не береться за справу лікарів, звинувачених у вимаганні хабара в атошника

Печерський суд Києва понад півроку не може почати розгляд справи про вимагання лікарями хабара в учасника АТО.

Про це написав у Фейсбуці адвокат потерпілого Масі Найєм.

За матеріалами справи, лікарі Центральної військово-лікарської комісії Міністерства оборони та Медико-соціальної експертної комісії № 1 міста Києва намагалися отримати хабара від бійця 90-го батальйону 81-ї бригади Петра Олексюка з позивним «Тигр» та його батька, з яким вони разом служили на фронті.

Молодий чоловік підірвався під Докучаєвськом на російській міні ПМН2, пережив 25 операцій і втратив частину стопи. Олексюк стверджує, що за встановлення групи інвалідності лікарі вимагали півтори тисячі доларів.

Обвинувальний акт щодо двох лікарів надійшов до Печерського суду 29 березня 2019.

10 квітня суддя Смик ухвалила призначити підготовче засідання на 7 серпня. Цього дня адвокат одного з обвинувачених попросив відкласти засідання, оскільки підписав договір зі своїм клієнтом напередодні.

Суддя призначила наступну дату засідання на 4 грудня, тобто через чотири місяці. А 5 грудня буде рівно рік, як лікарів було затримано після передачі грошей.

Адвокат потерпілого написав у Фейбуці, що вони звертатимуться у Вищу раду правосуддя і цим не обмежаться.  «Якби АТОшники відклали захист України, скажімо, на чотири місяці, – написав обурений Найєм.

Это не уважение к бойцу АТО. Четкое, артикулированное неуважение. Петро Олексюк потерял ногу на войне! Он пришел в…

Опубліковано Masi Nayyem Середа, 7 серпня 2019 р.

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check