Митника, який хотів заробляти на жіночих трусах, відправили на 5 років за грати

Вступив у силу вирок щодо колишнього заступника начальника митного поста «Кременчук» Полтавської митниці ДФС. За отримання неправомірної вигоди чоловік відбуде за гратами 5 років.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу Полтавського апеляційного суду від 15 липня.

Обвинувальний вирок суд ухвалив 29 листопада 2017 року. Адвокат подав апеляцію, але її задовольнили тільки частково, виключивши посилання на такі докази, як протоколи НСРД і оперативно-розшукової справи. У решті вирок залишено без змін.  У зв’язку з набранням вироком законної сили чоловіка взяли під варту в залі суду. Йому призначено 5 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.

У листопаді 2016 замначальника митного поста узяв 150 євро за дозвіл на пошив у митній зоні жіночої білизни (трусів) і подальше сприяння у реекспорті. За словами заявника, 150 євро були передані за одну партію трусів – це близько 10 % від прибутку. Таку суму митник повідомив йому, набравши цифри на мобілці, коли вони відпочивали в кафе «Афіни», і при цьому розповів, що має чорний список підприємств, які «не все розуміють та жадібні». Сам ексчиновник вину не визнав і назвав дії правоохоронців провокацією».

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check