У справі судді, яка відпустила додому біглого беркутівця, триває допит свідків

Шевченківський суд допитує свідків у справі екс-судді Печерського суду Світлани Волкової, яку звинувачують у винесенні неправосудного рішення.

Про це повідомляє «Судовий репортер».

У 2014 свідок працював слідчим Генпрокуратури і в складі слідчої групи займався справою колишніх працівників спецпідрозділу «Беркут», яких підозрювали у розстрілах протестувальників на Майдані.

Слідчий розповів, що до Печерського суду було подане клопотання про продовження строку тримання під вартою командира роти спецпідрозділу  «Беркут» Дмитра Садовника. Однак суддя Волкова 19 вересня 2014 у клопотанні відмовила і застосувала домашній арешт. Свідок особисто не брав участі у засіданні щодо запобіжного заходу, там був присутній прокурор.

«После этого через непродолжительное время Садовник перестал являться к органам следствия… через промежуток времени выехал за пределы Украины и был объявлен в розыск», – сказав він.

Адвокат розпитував, чи відомо свідку про інші запобіжні заходи для Садовника і зіслався на ухвалу слідчої судді Гладун, якою раніше (в квітні 2014) вже обирався запобіжний захід у виді домашнього арешту. Захисник запитував, чи порушував тоді Садовник умови домашнього арешту. Але свідок відповів, що не пам’ятає, підкресливши, що з того часу минуло п’ять років.

У наступних засіданнях прокурор хоче допитати ще двох свідків.

Дмитро Садовник перебуває у розшуку. У 2014 незадовго після резонансного судового рішення він отримав громадянство Росії. У 2017 році РФ у його видачі відмовила.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check