У справі про вбивство Ноздровської допитали першого свідка

Шевченківський суд Києва 2 липня провів допит свідка у справі про вбивство Ірини Ноздровської.

Це чоловік, який 29 грудня 2017, у день зникнення Ноздровської, ходив до Россошанського додому. Вони були сватами. Дочка свідка два роки була дружиною сина Росошанського. Свідок розповів, що того дня був на похоронах. Приблизно о 15 год. він зайшов із «чекушкою» до Россошанських і вони «трохи посиділи». Господар вийшов на двір щось робити. О 18-19 год., йдучи додому, він знову побачив Россошанського, який нібито йшов із магазину і ніс буханку хліба. Вони стали поговорити. Далі їм зустрілася Ірина, яка зійшла з маршрутки, і стала кричати на них (у сімей кілька років триває конфлікт після того, як син Россошанських на смерть збив автомобілем молодшу сестру Ірини). «Кинулася, як та… кричить-кричить!…», – описував він. На уточнююче запитання прокурора свідок відповів, що жінка сварилася на нього і на Россошанського. «Не говорила, верещала. А ми нічого не робили. Кричить – хай кричить». Далі чоловіки нібито порозходилися додому, а Ноздровська – в магазин.

У свідка перепитували, що саме говорила Ноздровська. «Та як всєгда… Їду машиною, вона лоб в лоб… Плюється через окно… Убійца! Убійца!», – описував чоловік сутички з Іриною.

Зі слів свідка, Россошанський промовчав, а він сам її послав.

Адвокат обвинуваченого звертав увагу на плутаність у показаннях свідка і повідомив, що в нього була травма голови, що призвело до часткової втрати пам’яті і дочка свідка начебто навіть зверталася про психіатричне обстеження і поміщення свого батька в психіатричну лікарню.

Свідок визнав, що мав травму ока і лікувався.

Суддя: Проблеми з пам’яттю у Вас є?

Свідок: Ну забуваю, забуваю та й всьо.

Суддя: Медичного характеру у Вас проблема? Чи Ви забуваєте, бо час певний проходить?..

Свідок: Да.

Суддя: Є у Вас медична проблема, пов’язана з мозковою діяльністю?..

Свідок: Нема.

Всього у сторони обвинувачення двоє свідків – вищезгаданий чоловік, а також дружина підсудного, яку суд ще не допитав через її неодноразові неявки.

Як відомо, активістка Ірина Ноздровська зникла 29 грудня 2019. 1 січня 2018 року її знайшли мертвою в річці біля села Демидів Вишгородського району Київської області. Причиною смерті стали колото-різані рани на шиї.

У злочині звинуватили Юрія Россошанського — батька Дмитра Россошанського, який у 2015 році збив на смерть молодшу сестру Ірини. Остання займалась розслідуванням цієї справи і добивалась засудження винного. Россошанські є родичами Сергія Купрієнка, який раніше очолював Вишгородський районний суд Київської області.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check