Справу Альперіна про хабар для працівника НАБУ розглядатимуть закрито

Обвинувачений Вадим Альперін подав до суду клопотання про розгляд його справи у закритому засіданні, тому що матеріали досудового розслідування містять відомості про особисте та сімейне життя та обставини, які можуть принижувати його гідність. Печерський суд це клопотання задовольнив.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 26 червня.

Суд вирішив розглядати справу закрито впродовж усього судового провадження. Участь у засіданнях братимуть прокурор, Альперін і його захисники. Перше закрите засідання з розгляду обвинувального акту призначено на 4 липня.

Альперін звинувачується у пропозиції $800 тис. хабара співробітнику НАБУ – керівнику спецпідрозділу детективів Андрію Калужинському. За ці гроші Альперін начебто добивався скасування арешту 450 млн грн, накладеного за клопотанням НАБУ у справі про зловживання на митниці. У ЗМІ Альперіна часто називають «королем Одеської контрабанди».

Розслідуванням справи Альперіна займалося управління Департаменту Генеральної прокуратури України.

Зважаючи на розмір можливого хабара у $800 тис., ця справа могла бути передана до Вищого антикорупційного суду, який почне роботу у вересні 2019. Але чи відбудеться це поки невідомо, оскільки досі остаточно неврегульовано, які справи будуть передані до Вищого антикорупційного суду, а які ні.

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check