Дружина обвинуваченого у вбивстві Ноздровської відмовилася давати показання

Заявлена як свідок стороною обвинувачення Ольга Россошанська відмовилася давати суду показання проти свого чоловіка.

Про це стало відомо в засіданні Шевченківського суду 23 липня.

Жінка зіслалася на статтю 63 Конституції, що дає можливість відмовитися від показань щодо себе, членів своєї сім’ї або близьких родичів.

Її чоловік Юрій Россошанський звинувачується у вбивстві Ірини Ноздровської у грудні 2017 року.

Всього в сторони обвинувачення було два свідки – дружина обвинуваченого і громадянин Манченко –колишній сват (дочка свідка два роки була дружиною сина Росошанського).

Інших свідків сторона обвинувачення не має. Суд перейшов до дослідження письмових доказів.

Крім того, суд розглянув заяву матері Ноздровської Катерини Дуняк про відвід трьох присяжних. З її слів, ті сміялися перед засіданням і вона вважає їх упередженими. Однак суд відвід не задовольнив. Після цього Дуняк заявила відвід складу суду, який також не задовольнили. Жінка стала голосно кричати і плакати в засіданні, звертаючись до суддів. Суд із труднощами продовжив розгляд.

Наступне засідання має відбутися 4 вересня. Юрій Россошанський залишається під вартою.

1 січня 2018 року Ірину Ноздровську знайшли мертвою в річці біля села Демидів Вишгородського району Київської області. Причиною смерті стали колото-різані рани на шиї.

У злочині звинуватили Юрія Россошанського — батька Дмитра Россошанського, який у 2015 році збив на смерть молодшу сестру Ірини. Остання займалась розслідуванням цієї справи і добивалась засудження винного. Россошанські є родичами Сергія Купрієнка, який раніше очолював Вишгородський районний суд Київської області.

Нещодавно Апеляційний суд підтвердив вирок Россошанському-молодшому – 7 років позбавлення волі.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check