Чоловіку, який викрав авто патрульної поліції, призначили психіатричну експертизу

Експертам доручили амбулаторну судово-психіатричну експертизу чоловіка, який 21 квітня 2019 викрав машину патрульної поліції на Майдані Незалежності.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 6 червня.

Того дня, о 23 годині 40 хвилин чоловік напідпитку помітив службову машину патрульної поліції, яка приїхала на виклик про хуліганство п’яної компанії. Машина була відчинена, а в замку запалення виднілись ключі. Зловмисник сів на водійське сидіння і натиснув педаль газу. При цьому він наїхав на патрульну, яка намагалася йому перешкодити. Згодом його затримали в іншому районі Києва. Окрім викрадення машини, чоловіку також інкримінується посягання на життя працівника правоохоронного органу при виконанні повноважень.

Водночас слідчий повідомив, що в усній розмові почув від підозрюваного, що той мав травму голови і перебуває на обліку в лікаря-психіатра. Відтак треба з’ясувати його психічний стан та осудність на момент скоєння злочину, перевірити, чи страждає він на наркоманію або психічні розлади. Роботу доручили співробітникам Київського міського центру судово-психіатричної експертизи.

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check