Суд ухвалив зробити привід свідків у справі про вбивство Ноздровської

Шевченківський суд Києва 18 червня ухвалив здійснити примусовий привід свідків у справі про вбивство активістки Ірини Ноздровської.

Про це повідомляє «Судовий репортер».

Відповідне клопотання подав прокурор після третьої неявки свідків до суду. Він надав підтвердження про отримання ними повісток і причини їх неявки йому невідомі.

Ухвалу про привід виконають працівники Національної поліції.

Усього свідків сторони обвинувачення у справі двоє – це дружина підсудного і деякий Віктор Марченко, також, зі слів прокурора, родич Россошанського. Адвокат Россошанського сказав, що його жінка не змогла з’явитись за станом здоров’я і просив допитати її у режимі відеоконференції з Вишгородським судом, але йому відмовили. Захисник посилався на конфліктну ситуацію з потерпілими, що виникла у березні 2019, коли до Россошанської прийшлося викликати швидку.

Водночас сам обвинувачений Россошанський також поскаржився, що недавно перехворів і має ускладнення на вуха і не чує навіть самого себе.

Наступне засідання в яке мають забезпечити присутність свідків призначено на 2 липня о 15.00.

Як відомо, активістка Ірина Ноздровська зникла 29 грудня 2019. 1 січня 2018 року її знайшли мертвою в річці біля села Демидів Вишгородського району Київської області. Причиною смерті стали колото-різані рани на шиї.

У злочині звинуватили Юрія Россошанського — батька Дмитра Россошанського, який у 2015 році збив на смерть молодшу сестру Ірини. Остання займалась розслідуванням цієї справи і добивалась засудження винного. Россошанські є родичами Сергія Купрієнка, який раніше очолював Вишгородський районний суд Київської області.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check