НАБУ знайшло в кабінеті одеського судді детектори прослушки

У кабінеті судді Малиновського суду Одеси детективами НАБУ вилучено детектори прослуховуючих засобів і камер спостереження, а також генератор шуму.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 11 червня.

Детектив зазначив, що пристрій «Skeller Digital mobile noise generator model MNG-300» є мобільним генератором шуму, пристрій «Hunter PRO portable bug detector with vibro and bargraph indicator» є детектором прослуховуючих засобів, а пристрій «Protect 1203 portable bug detector with vibro and bargraph indicator» є детектором прослуховуючих засобів і камер спостереження. Це обладнання, як стверджує детектив, є вилученим законом з обігу.

Пристрої знайшли в кабінеті судді в кінці березня цього року, коли проводили обшук у справі про вимагання і отримання хабара. За версією НАБУ, суддя отримав 2500 доларів США за ухвалення рішення на користь громадянина у цивільній справі щодо вирішення житлового спору.

Вилучене обладнання було визнано речовими доказами і суд в закритому засіданні наклав на нього арешт. Адвокати судді подали апеляцію, але 11 червня суд їм відмовив.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check