ГПУ відсудила 2,5 га біля маєтку Юри Єнакіївського

Суд задовольнив позов заступника генпрокурора і витребував у ТОВ «Мірет» 2,5 га землі на 21-му км Столичного шосе у Голосіївському районі Києва вартістю понад 30 млн грн з передачею її у власність територіальної громади міста Києва.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на рішення від 7 червня.

У 2017 суди визнали недійсними рішення Київради 2007 року про безоплатну передачу ділянки ОКЖК «Котміст» під житлову забудову. Потім ділянку перепродали. ТОВ «Срібна затока» внесло її до статутного фонду ТОВ «Провін», а те в свою чергу внесло ділянку до статутного фонду ТОВ «Мірет». У зв’язку з визнанням рішень Київради недійсними суд вирішив витребувати землю у компанії «Мірет» у власність територіальної громади.

За такою схемою було приватизовано загалом 64 га землі на Жуковому острові, де виріс палацовий комплекс, який пов’язували з екс-нардепом від Партії регіонів Юрієм Іванющенком. Після Євромайдану суд стали повертати землю у власність міста, а маєток у 2016 році купив Паоло Урфер, відомий як футбольний менеджер у Монако.

12 квітня 2019 за строком давності звільнив від кримінальньної відповідальності екс-чиновників КМДА, звинувачених у зловживанні при виділенні цієї землі на Жуковому острові. Йдеться про заступника голови КМДА – начальника Головного управління земельних ресурсів Анатолія Муховикова, начальника юридичного управління Ніну Гуйт, начальника районного відділу землевпорядкування Олександру Найдьонову і голову кооперативу «Технолог» Тетяну Селецьку.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check