Чоловіка, який шантажував Грановського, віддали під суд

Справу чоловіка, якого звинувачують у вимаганні пів мільйона доларів в нардепа Олександра Грановського, розглядає Броварський суд Київської області.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на дані сайту «Судова влада».

В інформації про засідання є дані, що обвинувачується Бондар Олександр Олександрович.

При обранні запобіжного заходу він вину визнавав і суд відпустив його під заставу у 154 тис. грн.

Чоловіка затримали 15 травня цього року після того, як у м. Бровари в приміщенні автозаправної станції «ОККО» він начебто отримав від Грановського 500 тис. доларів.

За даними слідства, Бондар вступив у злочинну змову з групою невстановлених осіб наприкінці 2018 – на початку 2019. Був розроблений злочинний план вимагання 500 тис. доларів США у народного депутата, погрожуючи розповсюдженням інформації, отриманої внаслідок несанкціонованого доступу (зламу) електронних поштових скриньок та подальшого спотворення листування. Йшлося про переписку оточення нардепа в кількості щонайменше 10 осіб.

У період з 10.05.2019 року по 14.05.2019 підозрюваний написав нардепу на Whatsapp і повідомив, що знає про зміст листування. На підтвердження він надіслав як існуючі листи, так і змінені, з недостовірними відомостями щодо питань, пов`язаних з діяльністю ПАТ «ОПЗ» (очевидно, йдеться про «Одеський припортовий завод»).

Передачі грошей нібито передувала зустріч Бондаря з Грановський в готелі  «Русь» (Київ, вул. Госпітальна, 4), на якій була озвучена сума.

Нагадаємо, що у 2015-2016 рр. членом правління «Одеського припортового заводу» була Ольга Ткаченко, відома також як помічниця нардепа Грановського у парламенті 8 скликання. У листопаді 2015 НАБУ провело обшук на «ОПЗ» щодо продажу британській компанії Newscope Estates Limited карабаміду на 1,6 млрд грн зі знижкою 5%. В Ольги Ткаченко тоді вилучили телефон. Але згодом суд заборонив НАБУ використовувати Viber-переписку з телефона Ткаченко в якості доказу, а розслідування від початку 2016 фактично заблоковано.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check