Чоловіка, який 10 років тому підробив судові рішення, звільнили від відповідальності за строком давності

Шевченківський  районний суд  Львова задовольнив клопотання захисника і звільнив особу від кримінальної відповідальності.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 15 травня.

За матеріалами справи, чоловік у 2008 році підробив два рішення.

Перше рішення Пустомитівського райсуду Львівської області про визнання права власності на нежиле приміщення на 134 кв.м. у м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 210а. Але насправді таке рішення суд не ухвалював і під його номером значилась справа про розірвання шлюбу. Обвинувачений виготовив документ, наслідуючи підпис судді, завірив у канцелярії, представившись представником позивача і безоплатно передав клієнту. Приміщення вибуло із комунальної власності і було неодноразово перепродане.

За кілька місяців аналогічно було підроблене рішення  Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області, яким Львівську міську раду зобов’язали погодити технічну документацію на земельну ділянку площею 788 кв. м. і укласти договір про її оренду.

Очевидно, підробку виявили тільки через 10 років. В суді адвокат повідомив, що підзахисний вину визнає, але строки для притягнення до відповідальності вже минули, тому просить закрити справу. Прокурор не заперечував.

Інкриміновані чоловіку дії є  злочином середньої тяжкості, що має строк давності притягнення до кримінальної відповідальності 5 років.

З вироку відомо, що сьогодні обвинувачений працює директором комунального підприємства – ЛКП «Збоїща-408».

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check