У Києві арештовані 36 приміщень, які змінили власника за підробленими рішеннями суду

У січні 2019 року слідчий суддя Дарницького суду арештував 36 об’єктів нерухомого майна у справі про підроблення судових рішень.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 25 квітня.

Йдеться про можливе підроблення рішень Гребінківського районного суду Полтавської області про визнання права власності на об’єкти житлової та нежитлової нерухомості у м. Києві та використання цих судових рішень для заволодіння нерухомістю.

Інформацію до ЄРДР було внесено ще у квітні 2018. У січні 2019 прокурор об’єднав матеріали справи з матеріалами ще низки проваджень, які також стосувалися заволодіння майном на підставі рішень Гребінківського суду, які, як стверджують у суді, насправді не ухвалювалися.

Загалом суд арештував 36 об’єктів нерухомості у різних районах Києва. Серед них нежитлова споруда площею 1192.4 кв.м  по вул. Здолбунівська, 11-г, нежитлова будівля на 635,5 кв.м. по вул. Дегтярівська, 21, літ. «Д», житловий будинок у пров. Гродненський, 7А, нежилі будівлі торгового призначення на 3513 кв.м. по вул. Драйзера Теодора, 1, нежитлове приміщення на 1701 кв.м. по вул. Багговутівська, 17-21, літ. «Е».

У квітні суд розглянув кілька клопотань про скасування арешту майна, але у їх задоволенні відмовив.

Минулого місяця Північний господарський суд відмовився повертати Київській міській раді земельну ділянку, право власності на яку набуто за рішеннями Гребінківського суду, яке, припускають, є підробленим. Причиною відмови стала відсутність вироку, яким встановлюється підробка судового рішення.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check