Дані прикордонної служби України продавали представникам «ДНР», – слідство

Розслідується справа за ознаками сприяння терористичній організації і несанкціонованих дій з інформацією.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 26 квітня (після публікації рішення з реєстру було видалено, оскільки прокурор начебто помилково не подбав про закритість засідання).

Справою займається Державне бюро розслідувань за процесуального керівництва Військової прокуратури Київського гарнізону.

З матеріалів справи вбачається, що військовослужбовці Державної прикордонної служби України, а також працівники інших правоохоронних органів, організували отримання та збут невизначеному колу осіб інформації, що міститься у інформаційно-телекомунікаційній системі прикордонного контролю, власником якої є Адміністрація ДПС України, з метою сприяння у діяльності «Донецької народної республіки». Вказана інформація стосується особистого життя громадян і підлягає захисту.

За повідомленням Адміністрації ДПС, до вказаної діяльності причетний співробітник правоохоронного органу, який у месенджері «Telegram» відомий під обліковим акаунтом «Felix Edmundovich». Через зв’язки серед військовослужбовців ДПС або інших співробітників правоохоронних органів України, які мають доступ до ІТС ПК «Гарт-1», він отримував запитувану інформацію та після сплати грошової винагороди у російських рублях або в гривні в еквіваленті від 70 до 150 доларів США, передавав її замовнику за допомогою «Telegram».

Суд дав доступ слідчим до даних по  руху грошових коштів по рахунках «Felix Edmundovich» і ще одної особи у період з 05.07.2018 по 21.04.2019, а також фото та відеоматеріали щодо зняття коштів в банкоматах.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check