З сейфу, яким користується чиновник Мінекології, вилучили $200 тис.

Суд арештував гроші, вилучені з банківського сейфу, яким, за версією слідства, користувався директор Департаменту екологічної безпеки та дозвільно – ліцензійної діяльності Міністерства екології та природних ресурсів України.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 25 березня.

У сейфі знайшли 200 тис. доларів та 9 тис євро, а також деякі документи: договір, копію паспорта, довіреність і опитувальник фізособи.

Сейф зареєстровано на третю особу, але чиновник має довіреність на користування ним. Відповідно до електронної декларації, посадовець отримав дохід значно менший, ніж сума вилучених грошових коштів.

На сайті Мінекології є інформація, що посаду директораДепартаменту екологічної безпеки та дозвільно – ліцензійної діяльності обіймає Сергій Лук’янчук.

Головним слідчим управлінням Національної поліції України здійснюється досудове розслідування в кримінальному провадженні № 42018000000001994 від 15.08.2018 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 368, ч. 4 ст. 27 ч. 3 ст. 369, ч. 2 ст. 190, ч. 2 ст. 15 ч. 3 ст. 190 КК України.

За версією слідства, заступник начальника Управління з питань оцінки впливу на довкілля та дозвільно-ліцензійної діяльності – начальник відділу дозвільно – ліцензійної діяльності Міністерства екології та природних ресурсів, за попередньою змовою із директором Департаменту екологічної безпеки та дозвільно – ліцензійної діяльності Мінекології, за пособництва виконуючого обов’язків генерального директора ДП «Центр охорони довкілля», діючи умисно, з корисливих мотивів налагодили злочинну схему, з вимагання та отримання неправомірної вигоди від суб’єктів господарювання.

Так, з метою отримання неправомірної вигоди, службові особи Міністерства екології та природних ресурсів України координували дії директора ДП «Центр охорони довкілля», а останній, в свою чергу, інструктував з приводу подачі представником ТОВ «НВП «Нафтек» до Міністерства екології документів для виготовлення ліцензії на право ведення господарської діяльності з небезпечними відходами, та передачі неправомірної вигоди у сумі 22 тис. доларів за отримання ліцензії.

За даними СБУ, директор Департаменту екологічної безпеки та дозвільно-ліцензійної діяльності Міністерства екології використовує індивідуальний сейф у банківській установі АТ «Піреус Банк МКБ» з метою приховування коштів, отриманих злочинним шляхом.

НСРД встановлено, що у ході телефонних розмов  директор ДП «Центр охорони довкілля», зазначає про створення директором Департаменту Мінекології монополії шляхом отримання 10 ліцензій підконтрольними йому підприємствами на право провадження господарської діяльності з небезпечними відходами, навмисно пише зауваження до документів, які подаються суб’єктами господарювання для отримання ліцензій, для отримання неправомірної вигоди, в тому числі повідомляє, що за ліцензію на збирання і зберігання 18 видів відходів поставив вимогу передачі ТОВ «НВП «Нафтек» 22 тис. доларів.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check