Стало відомо, в якій справі за хабар намагалися пришвидшити прокурора Київської області

Прокурору Київської області передавали неправомірну винагороду за активізацію слідства у справі про шахрайське заволодіння понад 300 тис. доларів.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 8 квітня.

ГУНП в Київській області з 2 грудня 2018 року розслідується справа про шахрайство в особливо великих розмірах. За даними слідства, у 2017-2018 рр. невстановлена особа шляхом обману, під приводом отримання позики на доставку товарів, заволоділа коштам потерпілого на суму 131 360 доларів. Ця д особа аналогічно позичила 198 тис. доларів в іншого потерпілого.

У січні 2019 прокурор, який є процесуальним керівником, з метою вивчення стану справи та надання вказівок слідчому ініціював скерування матеріалів до прокуратури області.

6 лютого 2019 прокурор викликав для допиту одного з потерпілих. Однак на зустріч з’явилося двоє. Після розмови в кабінеті потерпілі вийшли на вулицю і коли прокурор також покинув приміщення, то запропонували йому поспілкуватися біля будівлі прокуратури. Далі прокурору нібито запропонували 5 тис. доларів за прискорення досудового розслідування, а за відшкодування грошей – 20% повернутої суми. Через два тижні в ресторані  «Чайхона Базар» прокурору передали частину – 1 тис. доларів, після чого відбулося затримання.

Обом потерпілим повідомили про підозру за ч.3 ст.369 КК у передачі неправомірної вигоди. Суд відмовився брати їх під варту і застосував запобіжні заходи у виді домашнього арешту у нічний час доби.

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check