Податківка, яка хотіла хабар за вплив на прокурора і слідчого ГПУ, визнала вину

Дзержинський райсуд м. Харков затвердив угоду про визнання винуватості між обвинуваченою і прокурором ГПУ.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 25 березня.

Жінка працювала старшим державним інспектором відділу моніторингу доходів та обліково-звітних системКиївської об’єднаної державної податкової інспекції міста Харкова.

У липні 2018 року до підсудної звернувся оперуповноважений управління захисту економіки в Харківській області Департаменту захисту економіки Національної поліції і запропонував провести аналіз фінансово-господарської діяльності СВК «Смакограй» і СВК «Харківський молочник». У правоохоронців було припущення, що ці підприємства ведуть діяльність, пов’язану з ухиленням від сплати податків та мають ознаки фіктивності.

Співробітниця податкової встановила, що підприємства реалізують товарів, які за номенклатурою відрізняються від номенклатури придбання. Отримані відомості вона надала оперативним працівникам та слідчим.

Але 24 вересня 2018 року податківка також зустрілася із своєю знайомою, яка працювала менеджером СВК «Харківський молочник» та СВК «Смакограй». Знаючи, які саме слідчі дії будуть проведені у справі і усвідомлюючи, що вона зможе вплинути на слідчого та прокурора шляхом використання дружніх стосунків з ними, обвинувачена вирішила отримати неправомірну винагороду від підприємств.

Обвинувачена сказала комерційному директору СВК «Харківський молочник» і СВК «Смакограй», що треба передати 200 тис. грн за вирішенням питання зі слідчим та прокурором Генеральної прокуратури, за не проведення  комплексу слідчих і процесуальних дій та подальше не притягнення до кримінальної відповідальності.

29 жовтня 2018 року жінка отримала 20 тис. грн, а 1 листопада – ще 80 тис. Далі її було затримано.

Обвинувачена уклала угоду з прокурором Генпрокуратури про визнання винуватості за ч.2 ст.369-2 КК.

Суд призначив їй покарання – 25 500 грн штрафу.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check