Після закриття справи проти екс-нардепа Сігала на лаві підсудних лишились його менеджери

Дніпровський районний суд Києва розглядатиме справу проти двох посадовців підприємства «Агромарс».

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу суду.

Обвинувачені – глава структурного підрозділу компанії Іван Зазуля і директор птахофабрики Олексій Марченко. Їх звинувачують за ч.2 ст.28 і ст.236 КК – порушення правил екологічної безпеки, злочин скоєно за попередньою змовою групою осіб. Дії караються позбавленням волі на строк від 5 до 10 років.

Обвинувальний акт надійшов до суду 19 березня 2019.

6 лютого 2019 Генпрокуратура закрила справу проти колишнього народного депутата від «Партії регіонів» Євгена Сігала і його дружини, які є власниками підприємства «Агромарс», що працює під торговою маркою «Гаврилівські курчата».

У листопаді 2017 громадянин подав в поліцію заяву, що на ділянку біля села Гаврилівка, Вишгородського району представники «Агромарс» вивозять інкубаційні відходи, які мають різкий гнилісний запах, а саме: мертві тушки курей та залишки яєць.

У підозрі йшлося про створення пташиного могильника і забруднення навколишнього середовища. внаслідок порушення правил екологічної безпеки збитки держави оцінювались у майже 254 млн грн.

За версією Сігалів, масова загибель птиці сталася від задухи через  відключення електроенергії, що призвело до порушення роботи вентиляційної системи.

Прокурор закрив справу проти Сігалів у зв’язку з відсутністю в їх діях складу злочину. Сігали оскаржували цю постанову, бо хотіли, щоб прокурор закрив справу за відсутністю події злочину, але їм відмовили.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check