Cудді не знайшли часу, щоб закрити справу прокурора Кулика

Голосіївський суд 2 квітня відклав засідання у справі за обвинувачення у незаконному збагаченні прокурора Костянтина Кулика.

Причиною стала зайнятість суддів в інших справах.

Нагадаємо, що суд має закрити справу Кулика у зв’язку з рішенням Конституційного суду, який визнав ст.369-2 ККУ неконституційною.

Водночас прокурор і адвокати поки не дійшли згоди, хто саме має ініціювати закриття справи.

Прокурор Максим Грищук вважає, що з відповідним клопотанням має звернутися захист. Але сам Кулик і його адвокати кажуть, що це має зробити прокурор.

«Мы не имеем права подать такое ходатайство. А прокурор не должен, а обязан, подать негайно! Он должен был по почте его отправить давным-давно. Об этом я ходатайство подам, чтобы их обязать подать. Сегодня заседания нет прокурор в канцелярии мог оставить», – прокоментував Костянтин Кулик.

Колишньому військовому прокурору сил АТО інкримінується набуття нерухомого майна, законність якого не підтверджена доказами, на суму 2,86 млн грн. На матір прокурора і матір його дітей Ірину Німець оформлено низку об’єктів нерухомості в центрі Києва.

Після передачі справи проти Кулика до суду, у квітні 2017, генпрокурор Юрій Луценко перевів його на посаду заступника начальника Департаменту міжнародно-правового співробітництва ГПУ.

Як відомо, у справі Кулика суд зупинився на дослідженні письмових доказів.

30 листопада  2018 року Національне агентство з питань запобігання корупції повідомило, що не встановило ознак незаконного збагачення в діях прокурора Костянтина Кулика. Рішення НАЗК стосувалося декларацій за 2015 і 2016 рр.

Нагадаємо, що 28 березня 2019 Костянтин Кулик повідомив про підозру у відмиванні мільярдів оточення Януковича екс-главі АП Борису Ложкіну, колишній главі Нацбанку Валерії Гонтаревій і чинному заступнику голови Адміністрації президента Олексію Філатову.

Після цього прес-служба ГПУ повідомила, що Кулик діяв з порушеннями, тому Ложкін, Гонтарева і Філатов не вважається підозрюваними, а діям прокурора дасть оцінку Державне бюро розслідувань. Після цього Кулик заявив, що з його кабінету вивезли матеріали справи і начебто готується його арешт.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check