Чиновника мерії Львова визнали винним у шахрайстві на $7000

Колишнього провідного спеціаліста відділу правової експертизи з містобудівних та житлових питань Управління правової роботи юридичного Департаменту Львівської міської ради визнали винним у шахрайстві.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 5 квітня.

На розгляді в Шевченківському районному судді м. Львова перебувала справа встановлення факту проживання однією сім’єю разом із померлим спадкодавцем. Львівська міська рада була відповідачем і проти позову заперечувала.

26 грудня 2017 суд у задоволенні позову відмовив у зв’язку із недоведеністю позивачем факту спільного проживання. У цей же день чиновник мерії запевнив позивача, що за грошову винагороду у 6 тис. доларів не буде заперечувати в апеляційному суді про визнання позову з боку Львівської міської ради, а нове прийняте рішення не буде оскаржене в касаційному порядку. Чиновник отримав частину винагороди в сумі 1 тис. доларів і передав позивачу документ про його спільне проживання зі спадкодавцем.

У подальшому суму було збільшено до 7 тис. доларів. Обвинувачений пояснив, що одну тисячу має передати іншій особі, але кому у вироку не сказано. Після передачі всієї суми апеляційний суд позов задовольнив, а вже через місяць, у жовтні 2018, Верховний суд відкрив провадження, оскільки, всупереч домовленостям, була подана касаційна скарга.

Під час судового розгляду обвинувачений вину визнав повністю, щиро розкаявся і просив суворо не карати.

Дії кваліфіковано як шахрайство, оскільки будь-яких рішень, без погодження з міською радою у вказаній цивільній справі в силу своїх службових повноважень він приймати не може.

Суд врахував позитивні характеристики чоловіка  з місця проживання  та за місцем роботи і те, що він зараз перебуває на пенсії, і призначив покарання у вигляді 850 грн штрафу.

Суд повернув потерпілому вилучені кошти: 6100 доларів і 3780 грн. Куди поділося ще близько 750 доларів не відомо.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check