АРМА продала статутний капітал фірми Онищенка за 5 млн грн

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, реалізувало на торгах корпоративні права у статутному капіталі ТОВ «Майдан-Плаза», засновником якого був Олександр Онищенко.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на повний текст ухвали суду щодо скасування арешту корпоративних прав.

У квітні 2018 року Солом’янський суд Києва за клопотанням НАБУ арештував корпоративні права швейцарської фірми «Гесіс СА» в підприємстві «Майдан – Плаза». Корпоративні права вартістю понад 5 млн грн передали в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами.

До березня 2018 засновницею «Майдан – Плаза» була мати Онищенка – Інеса Кадирова. За даним Youcontrol, у 2009 році директором «Майдан – Плаза» був сам Олександр Онищенко

Компанія «Майдан – Плаза» відома як власник приміщення на 535 кв.м. по вул. Хрещатик, 27-Б фактично знаходивя офіс злочинної організації Онищенка.

29 грудня 2018 переможцем електронних торгів з продажу арештованої компанії стало ТОВ «Сеіл Компані» через представника Вадима Слівчака. Фірма-покупець створена за 9 днів до торгів. У засновниках значаться Слівчак і Костянтин Боротун. На торгах було двоє учасників. Корпоративні права купили за 5,13 млн грн – саме таку суму становить статутний капітал «Майдан – Плаза».

За заявою нового власника суд скасував арешт корпоративних прав.

Нагадаємо, що антикорупційна прокуратура передала до суду справу Онищенка з приводу заволодіння коштами ПАТ «Укргазвидобування». Нардепа судитимуть заочно, оскільки він ухиляється від суду і слідства за кордоном.

За версією слідства, Олександр Онищенко є засновником та керівником злочинної організації, учасники якої в період з січня 2013 року по червень 2016 року протиправно заволоділи понад 1,6 млрд грн від реалізації природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ «Укргазвидобування».

Внаслідок таких дій ПАТ «Укргазвидобування» (100% акцій належать державній НАК «Нафтогаз України») спричинено збитки в сумі більш ніж 740 млн грн.

Загалом детективи встановили причетність до участі у «газовій схемі» 29 осіб.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check