За посаду в Головному управлінні логістики ЗСУ просили $1000

Полковник військової частини А1880 Володимир Григор’єв уклав з прокурором угоду про визнання винуватості у справі про отримання неправомірної вигоди.

Дії полковника кваліфіковано за ч.2 ст.369-2 КК. Гроші бралися за вплив на начальника Головного управління логістики Збройних сил України, заступника начальника Генерального Штабу ЗСУ. Чоловік обіцяв попросити останнього вирішити питання щодо призначення особи на одну з вакантних посад медичних працівників в Головному управлінні логістики.

Жінка-капітан медичної служби, яка має малолітню дитину, звернулась до знайомого свого чоловіка з проханням через військовослужбовців вищого офіцерського складу ЗСУ з’ясувати можливість переміщення її в інший підрозділ у м. Києві. У подальшому її знайомий дізнався, що полковник хоче за вирішення питання $1000 і заявив у правоохоронні органи. Передача коштів фіксувалася.

Суд затвердив угоду про визнання винуватості і призначив покарання у вигляді 25 500 штрафу з позбавленням права обіймати посади пов’язані із організаційно-розпорядчими функціями в Генеральному штабі ЗCE на строк один рік і шість місяців.

Хабар передавали двома траншами і $300 полковник встиг витратити, тому суд задовольнив цивільний позов і стягнув з обвинуваченого 7907 грн на користь СБУ.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check