У Києві чоловіка, який погодився стати фіктивним власником квартири, покарали умовно

Дії чоловіка кваліфіковано як пособництво у заволодінні чужим майном шляхом обману. Суд призначив йому 5 років позбавлення волі, але звільнив від відбуття покарання з випробувальним терміном.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок Шевченківського райсуду Києва від 12 березня.

Обвинувачений повідомив невстановленій особі дані свого паспорту та індивідуальний податковий номер. Ці дані були використані для виготовлення завідомо підробленого рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 15.08.2017. Згідно зі змістом підробленого рішення, суд задовольнив позов обвинуваченого про визнання за ним права власності на квартиру площею 53, 8 кв.м.

На підставі підробленого судового рішення і шляхом несанкціонованого доступу до електронного ключа державного реєстратора Покровської РДА у Дніпропетровській області Кривошей A.A. було внесено дані до  Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Після цього обвинувачений разом із невстановленим співучасником зустрівся із потенційним покупцем квартири і підтвердив, що є її власником. Згодом чоловік видав довіреність особі, яка від його імені підписала договір купівлі-продажу квартири за 25 тис. доларів. Невстановлені досудовим розслідуванням співучасники злочину гроші привласнили та використали на власний розсуд.

Обвинувачений за свої послуги отримав 1 тис. грн. В суді вину визнав, обставини не оспорював, розкаявся і просив суворо не карати.

Суд звільнив його від відбування покарання з іспитовим строком 3 роки.

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check