Торгівець металобрухтом, який намагався підкупити поліцейського, сяде на 4 роки

Троїцький районний суд Луганської області визнав чоловіка винним та засудив до 4 років позбавлення волі, конфіскувавши також автомобіль, металобрухт і вилучені при затриманні гроші.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 11 березня.

За матеріалами справи, чоловік скуповував металобрухт у жителів села Демино – Олександрівка по 2 гривні 50 копійок за 1 кілограм брухту чорного металу, 15 гривень за кілограм кольорових металів (алюміній) і 100 гривень за кілограм міді. Метал він завантажував у свій автомобіль і віз з метою перепродажу за вигіднішою ціною до пунктів прийому в Харківської області.

Одного разу його автомобіль обшукали працівники поліції і вилучили. Було відкрито кримінальне провадження щодо незаконних операцій з металом (ст.213 ККУ).

У травні 2017 чоловік пішов у поліцію і запропонував, щоб йому повернули машину і не притягували до кримінальної відповідальності, а він за це віддячить.

Працівник поліції стверджує, що особі було роз’яснено, що такі дії є незаконними. Але, не зважаючи на зауваження, чоловік дістав із кишені своїх брюк гроші та поклав їх на стіл під блокнот, після чого почав вмовляти правоохоронця. Під блокнотом було виявлено дві купюри номіналом по 500 гривень.

Чоловік визнав частково, зокрема, що незаконно торгував металобрухтом. А щодо хабара пояснив, що на вході до відділку поліції до нього підійшла невстановлена особа і сказала, що для вирішення питання треба дати слідчому 500-600 гривень. Інших більш детальних пояснень він суду не надав. Суд розцінив це як спробу ухилитись від покарання і осуду суспільства та цивільної відповідальності.

Вирок суду може бути оскаржений протягом 30 днів з дня його проголошення.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check