Суд виправдав чоловіка від хабара слідчому, бо поліція напартачила з НСРД

Воловецький районний суд Закарпатської області виправдав чоловіка, якого звинуватили в пропозиції хабара слідчому поліції.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 14 березня.

Обвинувачений начебто запропонував $300 Коршаку В.І. – слідчому Воловецького відділення поліції Мукачівського ВП ГУНП в Закарпатській області. За ці гроші слідчий мав не притягувати особу до кримінальної відповідальності і закрити справу за ст.128 КК – необережне тяжке або середньої тяжкосі тілесне ушкодження.

Чоловік вину не визнав і заявив, що слідчий провокував його до надання неправомірної вигоди.

Слідчий говорив, що саме обвинувачений пропонував гроші. Він доповів керівництву і наступна зустріч, на якій знову озвучувалась ця пропозиція, фіксувалася. При цьому слідчий визнав, що викликав для дачі пояснень особу, яка на той час і в подальшому не мала жодного процесуального статусу у справі.

Слідчий розповів, що мініатюрний цифровий відеореєстратор, яким здійснювалась негласна слідча (розшукова) дія, був установлений в його службовому кабінеті.

Однак ухвалою слідчого судді надавався дозвіл на проведення НСРД аудіо-, відео контролю особи, а не місця. Суд зробив висновок, що НСРД в кабінеті слідчого здійснювалося без ухвали слідчого судді, а тому здобуті докази є недопустимим.

Інших доказів, окрім пояснень свідка-слідчого, які б підтверджували винуватість, суду не надано.

Досудове розслідування проводив слідчий відділ СУ ГУ НП в Закарпатській області.

Суд виправдав особу за недоведеністю вчинення злочину.

На вирок може бути подана апеляція протягом 30 дня з дня його проголошення.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check