СБУ: в Адміністрації президента загубили довідку про кандидатів у директори НАБУ

Головне слідче управління Служби безпеки України розслідує справу про втрату документів, що містять державну таємницю. Відомості до ЄРДР внесено 23 січня 2019 року.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 19 березня.

1 квітня 2015 року СБУ було виготовлено документ «Щодо наявної інформації про кандидатів на посаду глави Національного антикорупційного бюро України», підписаний головою СБУ та адресований Главі Адміністрації Президента України, якому надано гриф обмеження доступу «таємно». Документ роздруковано у двох примірниках.

Перший примірник надісланий до АП та отриманий посадовою особою 1 квітня 2015 о 13 годині 20 хвилин, відповідно до розписки. Оригінал розписки про отримання документа міститься в журналі «Реєстрації вихідних документів за підписом керівництва СБ України, надісланих до вищих органів влади». Другий примірник документа зберігається в СБУ.

6 квітня 2015 СБУ виготовлено документ «Щодо перевірки кандидатів на посаду глави Національного антикорупційного бюро України». Документ також було роздруковано у двох примірниках, один із яких надіслано в Адміністрацію президента.

17 грудня 2018 СБУ зробила запит в АП щодо підтвердження наявності цих документів. З’ясувалося, що документ від 1 квітня 2015 «Щодо наявної інформації про кандидатів на посаду глави Національного антикорупційного бюро України» в Адміністрації президента не зареєстрований.

Водночас в Управлінні режиму, документального забезпечення і контролю СБУ є другий примірник цього документа, а також розписка про отримання документа посадовою особою АП. Ці документи будуть використані для встановлення причетних до вчинення злочину осіб і проведення низки судово-почеркознавчих і технічних експертиз документів.

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check