Посадовці Мінборони вимагали $30 тис. в орендарів «7 кілометра», – слідство

Військова прокуратура розслідує вимагання неправомірної вигоди в сумі 30 тис. доларів за відмову від позову про звільнення торгових місць на території ТОВ «Промтоварний ринок».

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу Дарницького суду Києва.

Відомості до ЄРДР внесено 14 грудня 2018 року.

За даними досудового розслідування, начальник юридичного департаменту МО України полковник юстиції Коваль В.П. за попередньою змовою з начальником управління майна та ресурсів ГШ ЗС України полковником Бікчантаєвим О.Б. та заступником начальника відділу організації представництва в юрисдикційних органах та забезпечення господарської діяльності Юридичного департаменту МО України підполковником юстиції Остапенком С.Г. через посередника начебто вимагають неправомірну вигоду у підприємців.

З 1998 року підприємці орендують у Міністерства оборони 50 торгових місць по вул. Рожевій на території ТОВ «Промтоварний ринок». Згідно з договором доручення від 14.06.2016 Концерн «Військторгсервіс» отримав від Міноборони право укладати та розривати ці договори.

У липні та серпні 2018 Міноборони звернулося до Господарського суду Одеської області з позовами до 43 підприємців, які орендують торгові місця на вулиці Рожевій з вимогами зобов’язати їх звільнити торгові місця від 20-фунтових контейнерів.

Засновник ТОВ «Корсика» начебто сказав начальника дільниці №6 філії «ОУВТ» Концерн «Військторгсервіс» передати підприємцям, що він може посприяти у вирішенні питання.

За матеріалами слідства, 20 грудня 2018 засновнику «Корсики» передали 1 тис. доларів, а 7 лютого 2019 – 29 тис. доларів і того ж дня він був затриманий.

Посереднику і колишньому співробітника філії «Військторгсервісу» повідомлено про підозру за ч.3 ст.369-2 КК (зловживання впливом). До них застосовано запобіжні заходи у виді цілодобового домашнього арешту.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check