Громадянин Молдови, який підірвав поїзд на Одещині, сяде на 6 років

Громадянина Молодови засудили до 6 років і 3 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 18 березня.

Обвинувачений працював у Тирасполі адміністратором в комп`ютерному клубі «Флагман», де у травні 2014 познайомився з чоловіком,який був радикально негативно налаштований до діючої в Україні державної влади. Новий знайомий був прибічником створення на території південних та східних областей України державного утворення – так званої «Новоросії». Він підмовив молдаванина вчиняти провокації і диверсії на території Одеси, пропонуючи по 1000 доларів за кожну успішну акцію.

У грудні 2014 чоловік із двома спільниками, один з яких невстановлений, незаконно перетнули кордон з Україною в районі села Розалівка Одеської області і привезли саморобний вибуховий пристрій.

Вибухівку поклали на залізничні рейки за адресою: м. Одеса, і Овідіопольська дуга, 6. По рейках вранці 24 грудня 2014 проходив поїзд з вантажем дизельного палива. Стався вибух. Інцидент становив загрозу життю і здоров`ю особового складу вказаного потягу та співробітників моторвагонного депо, але ніхто не загинув.

Троє чоловіків після вибуху пішки перетнули кордон у напрямку Молодови. Одного з них затримали в березні 2016 і взяли під варту.

Чоловікові інкримінували незаконне придбання, зберігання та носіння вибухового пристрою (ч.1 ст.263 КК), диверсію (ст.113 КК) і переміщення поза митним контролем вибухових речовин  за попередньою змовою групою осіб (ч.2 ст.201 КК).

В суді обвинувачений вину визнав і розкаявся.

Суд зарахував йому один день попереднього ув`язнення як два дні позбавлення волі.

 

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check