У справі про адвоката і хабар для співробітника Нацполіції призначили експертизи

Печерський суд призначив експертизи у справі адвоката, затриманого за підозрою в передачі хабара начальнику сектору протидії корупції Управління захисту економіки в Київській області Департаменту захисту економіки Національної поліції.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 25 січня.

Адвоката затримали 9 січня після того, як у піцерії «Челентано» по вул. Спаській, 9А в м. Києві він начебто передав співробітнику поліції 900 доларів за нескладання протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, щодо його клієнта.

У грудні 2018 в ході перевірки антикорупційного законодавства виявлено, що депутат Київської обласної ради не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, які виникли у зв’язку з придбанням у власність автомобіля у 2017 році, та отримані грошові премії на посаді директора державного підприємства. Йдеться про машину Toyota Land Cruiser вартістю 483 тис. грн. Порушення полягало в тому, що депутат у десятиденний строк не повідомив письмово Національне агентство з питань запобігання корупції про набуття активів.

Співробітник поліції стверджує, що адвокат запропонував неправомірну вигоду ще 22 грудня –  у вигляді талонів на 500 літрів палива або еквівалент у грошових коштах – доларах США. Після цього він звернувся у правоохоронні органи.

Суд призначив криміналістичну експертизу матеріалів та засобів відео, – звукозапису, а також переданих грошей. Крім того, арештовано майно адвоката – житловий будинок.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check