У Насірова знайшли $300 тис. на брокерському рахунку в Британії і хочуть арештувати

Прокурор САП вимагає арештувати майже 300 тис. доларів США з британських рахунків екс-голови ДФС України, які він не декларував протягом трьох років.

Про це повідомила прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Таке клопотання прокурор подав у судовому засіданні 7 лютого у справі за обвинуваченням екс-голови ДФС Романа Насірова, а також керівника Департаменту ДФС Володимира Новікова.

Встановлено, що Насіров щонайменше упродовж 3 років мав у розпорядженні кошти в сумі 297 730 доларів США на рахунку у фінансовій установі на території Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

Але ці гроші не відображались у жодній з декларацій Насірова під час його перебування на посадах державного службовця, за винятком декларації кандидата в президенти України, поданої одразу ж після інформування обвинуваченого про виявлення цих коштів правоохоронними органами Великої Британії.

За результатами розгляду заявленого клопотання судом на прохання сторони захисту оголошено перерву до 11:00 год. 14 лютого 2019 року для ознайомлення сторони захисту із клопотанням та підготовки пояснень.

Окрім цього у судовому засіданні прокурором було зачитано 27 сторінок обвинувального акту, а усього – 462 сторінки.

16 січня 2019 Роман Насіров подав декларацію кандидата у президенти, де зазначено про грошові активи на брокерському рахунку в установі Interactive Brokers в сумі 297 730 доларів США.

Екс-керівника ДФС Романа Насірова і начальника Департаменту погашення боргу ДФС Володимира Новікова обвинувачують у зловживанні владою і службовому підробленні при наданні компаніям нардепа Олександра Онищенка розстрочок податкового боргу та зобов’язань на 2 млрд грн.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check