У Києві поліцейського за хабар засудили на 2 роки

Старшого інспектора ювенальної превенції Солом`янського управління поліції засудили на 2 роки позбавлення волі.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 28 січня.

У 2016 році поліцейський помітив на біля дитячого майданчика неповнолітнього хлопця, який курив, і запросив його у відділок для складення протоколу про адмінправопорушення. Водночас у працівника поліції виник умисел на збільшення статистичного показника результатів роботи в частині протидії незаконному продажу горілчаних та тютюнових виробів неповнолітнім особам.

З цією метою він запропонував хлопцю, що не буде складати протокол, а за це йому необхідно співпрацювати з ним як з працівником поліції , а саме придбати в одному із магазинів Києва тютюнові вироби, на що той погодився. У подальшому було куплено цигарки в магазині, щодо якого надходили скарги про продаж неповнолітнім тютюнових і горілчаних виробів. На продавця склали адмінпротокол.

Підприємець розповів, що залучив до вирішення питання свого знайомого і видав йому доручення. Далі саме представник начебто дізнався, що у поліції пропонують знищити протокол за 6000 грн. Підприємець повідомив, що може спочатку перерахувати тільки 2000 грн і поліцейський погодився. Але поліцейський нібито дзвонив і вимагав перерахувати решту коштів. Тоді підприємець та його представник вирішили звернутись із заявою в правоохоронні органи і потім під контролем поліції переказали на вказаний рахунок ще 4000 гривень. Обвинувачений зняв гроші з картки і розпорядився на власний розсуд.

В суді працівник поліції відмовився давати показання, посилаючись на ст.63 Конституції. Але в судових дебатах заявив, що не визнає себе винуватим, не вчиняв злочину і просив його виправдати. Однак суд визнав вину повністю доведеною.

Вирок може бути оскаржений до протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Чоловіка візьмуть під варту після набрання вироком законної сили.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check