Суд вирішив, що прокурор САП неправильно закрив хабарницьку справу судді з Вінниччини

Солом’янський районний суд Києва скасував постанову прокурора про закриття справи судді Барського районного суду Вінницької Володимира Хитрука.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу суду від 29 січня.

За матеріалами справи, суддя Барського районного суду Вінницької області підозрювався в отриманні 2 серпня 2018 року 20 тис. грн за попередньою змовою з адвокатом за непритягнення водія до адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Справу було закрито у зв’язку з не встановленням достатніх доказів для доведення винуватості особи в суді і вичерпанням можливостей їх отримати. Але суд вважає, що рішення прокурора не ґрунтується на повному аналізі матеріалів кримінального провадження, оскільки самим прокурором у зміненій для адвоката підозрі йдеться про те, що адвокат не мала наміру передавати неправомірну вигоду судді і він сам про це не міг знати.

Тому, як вважає суд, справу мали закрити за відсутністю події злочину або складу злочину в діях судді.

Рішення прийнято за скаргою адвоката судді Хитрука.

Справу закривав прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Лучків Ю.В. Розслідування проводило Національне антикорупційне бюро.

За повідомленням прес-служби НАБУ, інший підозрюваний (адвокат) зараз знайомиться з матеріалами кримінального провадження, після чого буде складений обвинувальний акт та скерований до суду.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check