СБУ: Працівники поліції продали особі сумку для негласного спостереження

Слідче управління СБ України у м. Києві та Київській області проводить досудове розслідування щодо незаконного використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу Печерського суду.

За матеріалами справи, 10 серпня 2018 року співробітник ГУНП в Київській області та інші невстановлені працівники цього ж відомства начебто виготовили та продали громадянину технічний пристрій негласного аудіо- та відео контролю у вигляді чоловічої спортивної тряпчаної сумки для документів чорного кольору розмірами 220х190х55м з отвором діаметром 5 мм на торці, який згідно із висновком експертного дослідження за сукупністю ознак відноситься до спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації.

30 січня 2019 під час проведення огляду місця події у м. Київ, бульвар Приймаченка між будинками № 7 та № 10 вилучено сумку чорного кольору розмірами із написом «Gearbags» і закріпленим в ній предметом з пластику чорного кольору із кнопкою та декількома отворами.

Суд доручив управлінню СБ України в Одеській області провести судово-технічну експертизу обох сумок і з’ясувати, чи відносяться вони до спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check