Організаторів незаконного перетину кордону з ЄС засудили на 5 років умовно

У Києві засудили двох чоловіків, які організували незаконне переправлення через державний кордон із корисливих мотивів за попередньою змовою групою осіб.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 15 лютого.

У серпні 2018 року у невстановлений час в мечеті в Києві по вул. Лук’янівська, 46 жінка запропонувала чоловікові переправити його через державний кордон України в Європу без законних на те підстав за грошову винагороду.

У подальшому був залучений обвинувачений, який також взяв собі спільником водія. Домовилися про переправлення на територію Молдови за 5 тис. євро – 2 тис. євро жінці-організаторці і 3 тис. євро чоловікам, які поїдуть машиною. Кордон планували перетнути у у місті Могилів-Подільський Вінницької області.

У Могилів-Подільському клієнта мали передати невстановленій особі, яка безпосередньо мала здійснити переправлення через державний кордон, однак учасники оборудки були викриті працівниками СБУ.

До суду надійшла угода про визнання винуватості. Прокурор підтвердив, що чоловіки допомогли у викритті інших фігурантів справи. Матеріали щодо жінки, яка знайшла клієнта в мечеті, та невстановленої особи, яка мала безпосередньо допомогти перетнути кордон, виділено в окреме провадження.

Суд призначив обвинуваченим по 5 років позбавлення волі, звільнивши від відбуття покарання з іспитовим строком по 3 роки.

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check