ГПУ покликала екс-міністра Колобова, Дядечка та інших банкірів на слідчі дії

Генеральна прокуратура оприлюднила повістки про виклик низки осіб у справі про створення злочинної організації, привласнення майна і відмивання грошей.

Йдеться про кримінальне провадження №12013220540000400 від 31.01.2013. У справі досліджувалися епізоди заволодіння та розтрати службовими особами «Брокбізнесбанку» та «Реал Банку» у 2013-2014 рр державних коштів та коштів банківських установ в особливо великих розмірах, їх легалізації, а також незаконне заволодіння майном ПАТ «Укргазвидобування» та ПАТ «Укрнафта» протягом 2010-2014 рр. У ЗМІ це провадження ще називали справою Курченка.

На 18 лютого викликають екс-міністра фінансів Юрія Колобова. Нагадаємо, що 21 лютого 2018, тобто рік тому, суд за клопотанням ГПУ звільнив його від кримінальної відповідальності за строком давності. Колобову інкримінували службову недбалість, що призвела до необґрунтованих видатків державного бюджету на 220 млн грн

Голову банку «Союз» Сергія Дядечка чекають 19 лютого, банкіра Миколу Удовиченка – 20 лютого, голову правління банку «Глобус» Сергія Мамєдова – 21 лютого, екс-голову Ощадбанку Сергія Подрєзова – 22 лютого, екс-голову «Дельта Банку» Миколу Лагуна – 25 лютого, екс-голову Укрексімбанку Віталія Білоуса – 26 лютого.

Для участі у проведенні слідчих та процесуальних дій вказані особи мають прибути до слідчого в особливо важливих справах слідчого відділу управління особливо важливих справ Департаменту міжнародно-правового співробітництва ГПУ Гайдара В.А.

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check