Чоловіка, який приніс патрульним 10 тис. грн за узгодження документів на парковку, сяде на 4 роки

Словянський міськрайонний суд Донецької області визнав чоловіка винним у замаху на надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 21 лютого.

За матеріалами справи, 20 липня 2018 року обвинувачений передав командиру Батальйону патрульної поліції в містах Краматорськ та Словянськ 10 тис. грн за погодження проекту і схеми організації дорожнього руху. Йшлося про дозвільні документи на парковку біля «АТБ-Маркет» перед головним входом до будівлі залізничного вокзалу м. Словянська.

Чоловік в суді вину не визнав. З його слів, раніше в ДАІ це все можливо було оплатити і вони все виконували, він думав, що дорожні знаки можна придбати в патрульній поліції. Гроші не були його особистими. 20 тис. грн він отримав під звіт на підприємстві, де працює, щоб замовити виготовлення проекту, узгодити його і купити дорожні знаки. Однак суд критично оцінив такі показання.

Працівники патрульної поліції в суді розповіли, що коли чоловік пропонував гроші, то відмовились і пояснили, що так не може бути. Коли обвинувачений пообіцяв суму в 10 тис. грн, то працівник подав рапорт керівництву і передача коштів контролювалася.

Суд конфіскував на користь держави 10 тис. грн, які передавались в якості хабара. Але водночас суд не став застосовувати додаткове покарання у виді конфіскації майна, враховуючи, що тяжких наслідків від злочину не настало, а обвинувачений має на утриманні двох неповнолітніх дітей.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check