За хабар в холодильнику чиновника судової адміністрації арештували з альтернативою застави

Печерський суд застосував запобіжний захід до заступника  начальника Територіального управління Державної судової Адміністрації України в Полтавській області.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 16 січня.

Суд вирішив взяти чоловіка під варту з можливістю звільнення під заставу у 248 тис. 730 грн. Запобіжний захід діє в межах строку досудового розслідування до 16 березня 2019.

У серпні 2018 ТОВ «Українська Альтернатива» виграло тендер із заміни покрівель будівлі Київського районного суду м. Полтава. З фірмою підписали договір на 1,6 млн грн. Підряднику перерахували 495 тис. грн авансу.

За матеріалами справи, у вересні 2018 працівник судової адміністрації начебто висловив директору компанії вимогу передати 15% від суми договору, що становить 248 тис. гривень, за сприяння у виконанні умов договору, підписанні актів виконаних робіт, погодженні та своєчасній оплаті вартості усіх виконаних робіт. Підприємець звернувся із заявою до правоохоронних органів.

7 грудня компанії перерахували решту грошей і чиновник сказав, що представник компанії має з’явитися до нього. На зустрічі він повторно пред’явив вимогу передачі коштів.

19 грудня директор фірми під контролем працівників правоохоронних органів прийшов до кабінету і в присутності підозрюваного поклав частину винагороди в сумі 148 тис. грн до пуфика, на який той вказав жестом. Чиновник уточнив, скільки він поклав і сказав передати решту 21 грудня. Але підприємець відповів, що не зможе дати гроші в такий термін.

14 січня було доставлено другу частину суми в розмірі 100 тис. гривень, яку директор фірми за вказівкою чиновника залишив у холодильнику, який знаходився у шафі його кабінету. Після цього відбулося затримання.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check