За 5 тис. грн хабара трьох колишніх працівників поліції посадили на 5 років

Трьох колишніх працівників Прилуцького відділення у Чернігівській області засудили на 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 24 січня.

За версією обвинувачення, у січні 2016 вони отримали 5 тис. грн за непроведення огляду на стан сп’яніння та нескладання щожо водія мотоцикла протоколу про адміністративне правопорушення за ст.130 КУпАП. У водія вилучили свідоцтво про реєстрацію мотоцикла і державний номерний знак для забезпечення подальшого отримання неправомірної вигоди. Передача грошей відбувалася 6 січня під контролем правоохоронних органів.

Один із обвинувачених вину частково визнав, а саме, що не маючи повноважень, у вихідний день, зупинив транспортний засіб і що складання адмінпротоколу не входило в його обов’язки. У вихідний вони за вказівкою чергового виїхали на звернення щодо сімейної сварки, але по дорозі зупинили мотоцикл.

В машині поліції не було трубки на перевірку на алкогольне сп’яніння. Водію пропонували поїхати у лікарню для перевірки. З його слів, чоловік хотів спочатку переодягнутися, бо був у брудному одягу, тому запропонував пройти медогляд самостійно і як гарантію залишив техпаспорт, а потім привітав їх зі святами та почав «тикати» гроші.  Жодних коштів він не вимагав.

Двоє інших обвинувачених вину і наявність будь-яких домовленостей щодо хабара заперечили.

Тест у лікарні показав, що водій був тверезий, і чоловік вирішив звернувся до Служби Безпеки України з відповідною заявою.

Суд вирішив, що вина підтверджується показаннями свідків і даними НСРД.

Усім трьом призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 5 років із конфіскацією особистого майна. На вирок може бути подана апеляція протягом 30 днів.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check