В Ужгороді депутата партнери по бізнесу звинуватили у присвоєнні майна і позиваються на 58 мільйонів

Суд арештував корпоративні права і нерухомість компаній депутата Ужгородської міськради Івана Волошина та його співмешканки.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу Печерського суду Києва.

Дані до ЄРДР внесено 12 грудня 2018 за ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 368-2 і ст. 366-1 КК.

За даними Youcontrol, до 2016 року ТОВ «Інвестстрой-ЛТД» належало ТОВ «Тренд Груп ЛТД» Івана Волошина. У 2017 половину статутного капіталу переоформили на кіпрську компанію «Лабтексон ЛТД». Остання пізніше змінила назву на «Сільверсайд Естейт Лімітед». 

На момент придбання кіпрською фірмою частки у статутному капіталі «Інвестстрой-ЛТД» останнє володіло земельними ділянками 0,4 га і приміщеннями 284 і 163 кв.м. У квітні 2018 «Інвестстрой-ЛТД» відчужило майно Волошину. За версією кіпрського співвласника це сталося у змові з директором «Інвестстрой-ЛТД» Тамарою Готра – співмешканкою Волошина. Депутат в декларації зазначає, що вони спільно проживають, але не перебувають у шлюбі.

Продаж майна коштував близько 1 млн грн. Але, за даними заявника, реальна вартість була понад 30 млн грн.

Крім того, свердловина із будівельною готовністю 95%, що розташована на відчуженій земельній ділянці, ще залишається у власності ТОВ «Інвестстрой-ЛТД», однак продаж ділянки у власність унеможливлює подальші доступ до неї та використання. На відчужуваних ділянках є ще дві свердловини, які не зареєстровані в реєстрі нерухомого майна, але з такою ж самою готовністю.

Тому в заяві йдеться, що «Інвестстрой-ЛТД» втратило право власності на майно, ринкова вартість якого становить понад 58 млн грн.

За даними «Сільверсайд Естейт Лімітед», загальні збори учасників щодо прийняття рішення про відчуження майна не проводилися.

Кіпрська компанія «Сільверсайд Естейт Лімітед» заявила цивільний позов на 58,3 млн грн.

Крім того, досудове розслідування здійснюється за фактом незаконного збагачення та декларування недостовірної інформації депутатом Ужгородської міської ради.

До ГСУ НПУ надійшло звернення народного депутата про те, що депутат Ужгородської місьради Волошин умисно не вказав у декларації належне йому майно та корпоративні права на частки у статутних капіталах юридичних осіб та інші передбачені вказаним законом відомості. У декларації Волошин нібито умисно вказав завідомо неправдиві відомості щодо фактичної вартості належного йому майна та корпоративних прав, занизивши їх вартість. Крім того, законність набуття майна у значному розмірі не підтверджено доказами.

Бенефіціарами «Сільверсайд Естейт Лімітед» в українському реєстрі значаться бізнесмен Роберт Бровді, який раніше був лідером «Фронту змін» на Закарпатті, а також Олег Щурін.

У 2013-2014 Бровді та Щурін були заступниками голови ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України».

У парламенті 7 скликання Щурін був помічником нардепа Валерія Лунченка від «Батьківщини». Тепер Лунченко є членом фракції «Народний Фронт».

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check