В судді у справі Єфремова вигорів дах

Суддя Старобільського райсуду Луганської області Ігор Кудрявцев повідомив про втручання у Вищу раду правосуддя.

Про це йдеться у повідомленні судді на сайті ВРП.

20 січня близько 7 ранку в будинку, де проживає суддя, виникла пожежа, внаслідок якої вигоріла третина даху.

Приводом до звернення судді стала публікація в мережі Інтернет від 22.01.2019 «Старобельские хроники. Как томос в проруби».

Наводиться цитата: «Возмездие наступает неотвратимо! Как пример, вчерашний пожар у печально известного судьи Игорька Кудрявцева, что проживает по улице Гаршина. Предупреждали же ведь адвокаты Ефремова этого клоуна, чтобы он объективно вёл дело – не послушал дурачок!».

Нижче у тому ж тексті написано: «Вот и Вилкул своим вчерашним присутствием в суде недвусмысленно намекнул всей коллегии старобельских судей, что процесс справедливости наказания уже запущен!».

21 січня 2019 Старобільський районний суд в черговий раз продовжив на два місяці запобіжний захід у вигляді тримання під вартою колишньому голові парламентської фракції Партії регіонів Олександру Єфремову. За даними ЗМІ, нардеп Олександр Вілкул повідомив, що подає клопотання про взяття Єфремова на поруки.

Нагадаємо, що Єфремов обвинувачується в організації захоплення будівлі Луганської ОДА навесні 2014 року, в пособництві під час захоплення будівлі Управління СБУ в Луганській області, вчиненні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України. Також йому інкримінують сприяння створенню та діяльності терористичної організації «Луганська народна республіка» і державну зраду.

Екс-нардепа затримали в липні 2016 в аеропорту «Бориспіль», коли він намагався виїхати до Австрії, де проживає його син. Єфремов перебуває під вартою більше двох років.

Як відомо, суддя Кудрявцев також бере участь у конкурсі до Вищого антикорупційного суду.

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check