Суддя поскаржилася, що їй у кабінет підкинули гроші

Суддя Харківського райсуду Харківської області Наталія Панас заявила про втручання в її діяльність у Вищу раду правосуддя.

Про це свідчить повідомлення на сайті ВРП.

Суддя розповіла, що розглядала клопотання у справі про шахрайство і підробку документів. Зокрема, надала дозвіл підозрюваному, який перебував під домашнім арештом, дозвіл на відвідування лікувального закладу в м.Одеса.

Як стверджує суддя, спілкування зі сторонами відбувалося лише в рамках процесу і зі здійсненням звукозапису.

20 грудня в кабінет судді зайшли працівники прокуратури області та СБУ, які на підставі ухвали суду провели обшук. У шафі для одягу в шкіряній куртці знайшли конверт з 300 доларів, 2000 грн і візиткою адвоката. Суддя переконує, що походження грошей їй невідоме, а куртка належала колишньому секретарю судових засідань.

Вдома в судді також провели обшук і вилучили з шафи 6300 доларів та 500 доларів з-під скатертини.

У січні за клопотанням слідчого вказане майно суд заарештував.

Суддя Панас вбачає в діях працівників прокуратури і СБУ втручання в її діяльність.

З пояснень судді, 6300 доларів, знайдені в неї вдома, – це заощадження її батьків, які проживали на тимчасово непідконтрольній території – в м.Ясинувата Донецької області.

Крім того, суддя звертає увагу, що обшуки проведено з порушеннями КПК. Так, при обшуку в будівлі суду не був присутній представник судової адміністрації і протокол обшуку йому не вручили, чим порушено права власника приміщення. Примірник протоколу обшуку за місцем проживання судді був вручений без опису вилученого майна і без копії носія, на який здійснювалася відеофіксація.

З 21 грудня по 5 січня суддя Панас перебувала на лікарняному і передала ВРП відповідний документ.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check