Суд виправдав жителя Каховки від продажу наркотиків агенту поліції, побачивши провокацію

Каховський міськрайонний суд Херсонської області виправдав особу від незаконного збуту і схиляння до вживання наркотиків.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 16 січня.

Обвинуваченого у січні 2014 засудили до 3 років умовно за сутенерство і утримання місць розпусти з залученням неповнолітніх. У вересні того ж року він двічі продав особі амфетамін. Покупець співпрацював з правоохоронними органами. Також він нібито пропонував агенту поліції покурити канабіс, але той відмовився, бо не мав часу.

Відомості про причетність особи до збуту наркотиків поліцейські отримали від свідка, який попросив, щоб його засекретили. Але, зі слів свідка, працівники поліції самі звернулись до нього і запитали про цього чоловіка. Закупник також із будь-якою письмовою заявою до правоохоронних органів не звертався

Понятий, присутній при обшуку, на запитання адвоката відповів, що працював в міліції та мав робочі стосунки із співробітником, який обшукував житло обвинуваченого. Інший понятий на запитання головуючого щодо участі в закупках повідомив, що неодноразово брав участь в якості понятого під час проведення працівниками поліції оперативних закупок.

Суд вирішив, що поведінка закупника і поліції мала провокативний характер.

Здійснивши першу оперативну закупку і встановивши особу, яка цим займається, працівники поліції продовжили підбурювання та ініціювали другу закупку. Це також підтверджується поведінкою закупника на відео, коли той декілька разів намагався зв’язатися із продавцем, телефон якого був відключений, повідомляв працівників міліції, що особа не виходить на зв’язок, і продовжував йому телефонувати.

Крім того, оперативно-розшукова діяльність стосовно особи велася без відкриття справи, тому суд визнав докази недопустимими. Суд виправдав обвинуваченого за відсутністю складу злочину.

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check