НАБУ розслідує, чи поліція і СБУ могли сприяти нардепу у заволодінні майном підприємства

За клопотанням адвоката потерпілого суд наклав арешт на урожай, приміщення, транспортні засоби та кошти низки компаній. У справі заявлено цивільний позов на 277,4 млн грн.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 16 січня.

Іде розслідування за фактом зловживання працівниками ГУ Національної поліції в Чернігівській області та Головного слідчого управління СБУ службовим становищем та сприяння ними народним депутатом Валерієм Дубілем та депутатом Чернігівської обласної ради Олегом Авер’яновим, які як зазначається в ухвалі, начебто «створили злочинну організацію для власного збагачення»,  у заволодінні майном підприємства ТОВ «Будсервіскомплект», ТОВ «Прилуцьке хлібоприймальне підприємство», ТОВ «Промстройіновація», СТОВ «Богданівське» та ТОВ «Оріон-СКГ».

Дані до ЄРДР внесено у вересні 2018 за заявою потерпілого.

Для забезпечення відшкодування шкоди адвокат подав клопотання про арешт майна. Він посилався на те, що у липні-серпні 2018 відбулася реєстрація відчуження часток і зміни директорів підприємств. У грудні Окружний адмінсуд Києва зобов’язав держреєстратора ці записи скасувати.

Детектив НАБУ в суд не з’явився і надіслав свої письмові заперечення щодо арешту, оскільки у справі жодній особі не повідомлено про підозру, тому, на його думку, відсутні підстави для накладення арешту.

Суд задовольнив клопотання частково, зазначивши, що в деяких випадках адвокат не надав доказів про належність майна вказаним підприємствам.

Нардеп Валерій Дубіль є членом партії ВО «Батьківщина», а депутат Чернігівської облради Олег Авер’янов – Радикальної партії Олега Ляшка.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check