Держгеонадра охороняє фірма їх колишнього документознавця

ТОВ «Агротехбезпека» у 2018 році виграло низку тендерів на охорону Державної служби геології та надр України.

Назва цієї компанії згадується в ухвалі суду щодо кримінального провадження про вимагання і одержання 3 тис. доларів хабара першим заступником голови Держгеонадра від представника ТОВ «Західна енергетична компанія Форсаж». Йшлося про сприяння у видачі спецдозволу на видобуток торфу з родовища Селище  в Лугинському районі Житомирської області.

Гроші передавалися 3 вересня 2018 в кафе «У козла» напроти Державної служби геології та надр. Посадовець узяв пакет і поклав у внутрішню кишеню піджака, а після цього був затриманий. При застосуванні запобіжного заходу чоловік визнав, що брав гроші, але за його версією, вони були взяті ним у борг для лікування доньки, оскільки із представником компанії у нього склались приязні стосунки.

Заявник повідомив, що неодноразово зустрічався із підозрюваним у приміщенні службового кабінету за адресою: м. Київ, вул. А. Цедіка, 16. Чиновник факт будь-яких зустрічей заперечує, як і свою вину у скоєнні злочину.

Суд задовольнив клопотання адвоката підозрюваного і зобов’язав надати книгу обліку відвідувачів та разових перепусток щодо будинку №16 по вул. А.Цедіка в м. Києві за визначені дати, а також правила пропускного режиму та порядок доступу до приміщень і на територію, які погоджені ДНВП «Державний інформаційний геологічний фонд України» і ТОВ «Агротехбезпека».

Компанія «Агротехбезпека» створена у вересні 2017 року. Її засновниками є Борис Філіпських і Василь Мартинець.

Філіпських відомий як провідний документознавець відділу документообігу та забезпечення діяльності Голови Держгеонадр. У жовтні 2017 подав до НАЗК щорічну декларацію за 2016 і звітував про купівлю машини його дружиною, яка працює у дитсадку.

З відкритих джерел відомо, що у 2018 році «Агротехбезпека» отримала від державних установ замовлень на охоронні послуги на на близько 700 тис. грн.

Джерело – acm-ua.org
Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check