Чоловіка за підкуп прокурора в залі суду посадили на 5,5 років

Васильківський міськрайонний суд Київської області призначив покарання у виді 5 років і 6 місяців позбавлення без конфіскації майна.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 22 грудня.

2 серпня 2017 року в приміщенні Васильківського міськрайонного суду, у залі судових засідань, обвинувачений нібито передав прокурору 500 доларів за зміну запобіжного заходу з тримання під вартою на домашній арешт.

Працівник суду на допиті розповіла, що бачила гроші в руках у прокурора і далі їх запечатали в конверт. Обвинувачений говорив, що ніяких грошей не давав. Із показань співробітниці суду, він ламав телефон і хотів ковтнути сім-карту мобільного телефону. Обвинувачений все заперечував, казав, що в СІЗО не мав ні грошей, ні мобільного телефона, просив його виправдати.

Розмова при передачі коштів фіксувалася, оскільки прокурор раніше дав згоду на конфіденційне співробітництво і проведення негласних слідчих дій. Також було знято інформацію з телекомунікаційних мереж. На телефоні виявлено СМС, які обвинувачений слав прокурору.

Суд врахував, що чоловік раніше притягувався до кримінальної відповідальності. 7 вересня 2017 року Києво-Святошинський суд призначив йому 5 років позбавлення волі з іспитовим терміном. За матеріалами справи, він побив битою чоловіка, закрив у погребі і викрав його автомобіль.

2 листопада 2017 року чоловіка засудили за незаконне зберігання бойових припасів. За сукупністю злочинів, врахувавши попередній вирок, його дали 5  років позбавлення волі, звільнивши від покарання з іспитовим терміном 3 роки. Відомо, що саме у цій справі обвинувачений начебто намагався підкупити прокурора для зміни запобіжного заходу.

За третім разом шляхом часткового складання призначених покарань чоловіка засудили до 5 років і 6 місяців позбавлення волі.

 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check