Військовий комісар, який отримав кондиціонер за відстрочку від призову, уник покарання

У зв’язку із закінченням строків давності суд звільнив особу від відбуття покарання у вигляді 2 років обмеження волі.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок суду від 4 грудня.

Йдеться про військового комісара Новоайдарського комісаріату Луганської області.

За матеріалами справи, у 2015 році він отримав від місцевого жителя кондиціонер  і 400 грн. За версією обвинуваченого, це була волонтерська допомога і кондиціонер мали встановити у військовому комісаріаті.

Заявник пояснив, що хотів відстрочку від призову або проходити службу в комісаріаті,оскільки в нього хвора мати, а також він фермер і має збирати врожай. За вирішення цього питання йому начебто сказали купити кондиціонер за 4500 грн. Він звернувся до СБУ і погодився на конфіденційну співпрацю.

Дії комісара було перекваліфіковано з отримання неправомірної вигоди (ч.3ст.368 КК) на заволодіння чужим майно шляхом обману (ч.1 ст.190 КК). В ході судового розгляду стало відомо, що чоловік був знятий з військового обліку та у зв’язку із досягненням граничного віку призову не підлягав.

Суд визнав вину доведеною. Але з часу скоєння злочину минуло три роки і тому обвинувачений звільняється від покарання у зв’язку із закінченням строків давності. За ч.3ст.368 КК строк давності притягнення до кримінальної відповідальності становить 10 років. 

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check