У Харкові консультант просив $24 тис. за вплив на чиновника для приватизації земельної ділянки

Дзержинський районний суд м. Харкова затвердив угоду про визнання винуватості і призначив покарання у вигляді 25 500 грн штрафу.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 22 листопада.

Фізособа-підприємць, та маючи бажання побудувати логістичний центр та майданчик для паркування автомобілів поблизу авторинку «Лоск» у м. Харкові, завернулася за консультацією з приводу відведення 6 га землі до співвласника ТОВ «Богодар-2005», який спеціалізувався на цих питаннях (станом на листопад 2018 цей чоловік більше не значиться власником компанії).

Консультант сказав, що за виділення землі у власність потрібно дати $20 тис. хабара. Пізніше він збільшив вимоги до $24 тис. за 8 га. За ці гроші обіцяли вплинути на начальника Головного управління Держгеокадастру у Харківській області, який уповноважений дати дозвіл на розроблення і затвердження проекту землеустрою земельної ділянки.

2 жовтня 2018 року консультанту передали перший транш в сумі $11 тис., з яких $10 тис. були імітаційними з надписом «Сувінір».

У подальшому обвинувачений уклав угоду з прокурором і визнав вину за ч.2 ст.369-2 КК і зобов’язався сприяти розкриттю злочину.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check