Прокурора на півроку позбавили підвищень за умовний вирок у справі про хабар замначальнику поліції

Прокурора прокуратури Вінницької області притягнули до дисциплінарної відповідальності.

Про це йдеться у рішенні КДКП від 21 листопада.

До нього застосоване стягнення у виді заборони на 6 місяців на переведення до органу прокуратури вищого рівня чи на призначення на вищу посаду в органі прокуратури, в якому він працює.

Рішення може бути оскаржене прокурором до адміністративного суду або до Вищої ради правосуддя протягом одного місяця з дня отримання поштою його копії.

27 лютого 2018 року прокурор Іщук уклав угоду про визнання винуватості за ч.3 ст.368 КК. За угодою, обвинуваченому призначили 5 років позбавлення волі умовно, з випробувальним терміном 3 роки. У червні 2018 апеляційний суд цей вирок скасував за скаргою зампрокурора області, який повідомив, що Іщук не узгодив проект угоди з керівництвом, а ч.1 ст.75 КК забороняє застосовувати звільнення від відбування покарання з випробуванням за вчинення корупційних злочинів. Справу передали на новий розгляд до суду першої інстанції. 16 листопада 2018 року суд провів  підготовче засідання.

Обвинувачений – заступник начальника слідчого відділення Барського відділення поліції Леонід Петренко. Йому інкримінують вимагання і отримання 22 тис. грн (800 доларів) хабара за повернення автомобіля, який вилучили під приводом можливої підробки документів при реєстрації транспортного засобу.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check