НАЗК не побачило ознак незаконного збагачення в прокурора Кулика

Національне агентство з питань запобігання корупції не встановило ознак незаконного збагачення в діях прокурора Костянтина Кулика.

Про це йдеться у рішенні НАЗК від 30 листопада.

Агентство перевірило декларації Кулика за 2015 і 2016 рр. і виявило, що він не вказав користування квартирою членами сім’ї, а також не вказав вартість подарованої йому квартири на 249 кв.м. станом на дату на набуття. Також, як вважає НАЗК, Кулик вказав відомості щодо поруки за договором іпотеки на користь третьої особи (матері його дітей – Ірини Німець), які не підлягають декларуванню.

Нагадаємо, що 25 грудня 2015 року НАБУ почало розслідування за фактом незаконного збагачення Військового прокурора сил АТО на підставі звернення народного депутата Віталія Купрія.

Костянтину Кулику інкримінується набуття нерухомого майна, законність якого не підтверджена доказами. На матір прокурора і матір його дітей Ірину Німець оформлено низку об’єктів нерухомості в центрі Києва.

У 2016 році Кулик отримав рішення суду, що в нього не було сім’ї з Іриною Німець. Після цього у 2017 у пари народилася третя дитина.

Після передачі справи проти Кулика до суду, у квітні 2017, генпрокурор Юрій Луценко перевів його на посаду заступника начальника Департаменту міжнародно-правового співробітництва ГПУ.28 червня 2017 до Дня Конституції Кулик отримав від президента Петра Порошенка орден «За заслуги» третього ступеню за «значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм». У прокуратурі пояснили, що нагородили Кулика за його роль в конфіскації 1,5 млрд доларів злочинної організації Януковича.

Наразі в суді у справі Кулика досліджуються письмові докази.

Також у листопаді Кулик ініціював перегляд справи трирічної давності про недопуск його на конкурс до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check