На Сумщині чоловіка засудили на 4 роки за 5000 грн хабара слідчому

Білопільський районний суд Сумської області  призначив покарання у вигляді 4 років позбавлення волі без конфіскації майна.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 26 листопада.

Як розповів суду сам обвинувачений, він був причетний до крадіжки соняшнику з бункера комбайну. Поліція вела розслідування. Ще восени 2017 року він пропонував гроші 10 тис. грн слідчому за закриття справи, але той відмовився. У березні 2018 слідчий начебто запросив його у відділок і сказав: «Давай справу закривати, скільки за це ти можеш дати грошей?». Він відповів, що може дати 5 тис. грн. В суді обвинувачений вину не визнав і переконував, що поліція його спровокувала. Наполягав, що не знав, що гроші передає слідчому, оскільки йому буцімто сказали, що це опер. Але під час слідчого експерименту під відеозапис він говорить, що гроші передав слідчому, а тому суд вирішив, що обвинувачений знав справжню посаду.

Слідчі розповіли, що справу планували скерувати до суду, а обвинувачений пропонував гроші і натякав на закриття справи. У березні у справі змінився слідчий, оскільки колишній зламав руку. Про це фігуранта попередили в телефонному режимі.

Суд вирішив, що вина у передачі хабара повністю доведена. Факту провокації з боку правоохоронних органів суд не визнав. Адже сам обвинувачений сказав, що гроші пропонував ще восени 2017, а, отже, діяв ініціативно.

5 тис. грн суд ухвалив конфіскувати у власність держави.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Push 2 Check